Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak a jsou tu prázdniny. Teda já mám u maminky v bříšku pořád napilno, ale hned jak jsme přijeli ze stanování, maminka akorát vyprala, a frčely jsme s Nelinkou k babičce a dědečkovi na chatu. A byly jsme tam skoro tři neděle!!! Jenom jednou jsme odjely domů za panem doktorem na kontrolu a protože řekl, že jsem naprosto v pořádku, v klidu jsem se vrátily zase na chatu. A jak tam bylo príma! Chodily jsme na procházky, na túry, na houby. Mamka mě při tom chození krásně houpala a já jsem si vždycky pěkně schrupla. Dokonce se mi také podařilo zažít znovu pád! A ne jeden! I když jeden byl opravdu ukázkový! Šly jsme zrovna z hub, a protože jsme šly na houby opravdu hodně daleko a Nelinka už byla moc unavená, tak jí maminka vzala na koníčka. Jenže, po chvilce šlápla na mokrý mech, uklouzla a žuchla na zadek. Ty brďo, to byl fofr, pěkně rychle jsem se probudila! Nelinka začala plakat, protože měla o maminku strach a mezi vzlyky jí říkala: „Dávej pomalu, mami, plosim tebe!“ Asi chtěla říct mamince, aby dávala pozor. Maminka se také pořádně lekla, měla prý strach, jestli jí nepraskla voda? Jaká voda? To jsem teda vůbec nechápala. Ale všechno dobře dopadlo, maminka se zvedla, uklidnila Nelinku, mne i sebe, že je všechno v pořádku a po chvilce chůze jsem zase v klidu usnula. Další pády, teda spíš pádečky, ani nestojí za řeč, bylo to vždycky takové zvrtnutí mamky nohy, a většinou si ani pořádně na zem nedosedla.

Na chatě jsme si to prostě všechno pořádně užívaly, babička vstávala s Nelinkou, takže jsme si mohly s maminkou vždycky ráno přispat. To byla pohodička. Párkrát to maminka trošku přehnala s túrou a to mi pak byl domeček večer chvílemi i pěkně těsný a maminku prý bolelo bříško. Ale vždycky nás ty trampoty po chvilce přešly a bylo nám zase jenom fajn.

Jo a taky jsem měla svátek! Přišlo mi k mamince na mobil spoustu smsek, ve kterých mi všichni přáli všechno nejlepší. A tatínek psal mamince, že mi přeje všechno nejlepší a ať mi maminka dá od něj pusinku. Jelikož mě maminka na bříško oblíbat nedokázala, musela se vyřízení vzkazu zhostit Nelinka, která mě s radostí v bříšku opusinkovala úplně celou.

Když už se mi začalo stýskat po tatínkovi, přijel si pro nás a jeli jsme všichni domů. Teda ještě jsme se stavili na víkend v Křemži, kde si Nelinka užila kolotoče a pak už jsme byli doma, maminka mi vyprala a vyžehlila věcičky a plenky, připravila postýlku a řekla, že už se můžu klidně narodit. Ale ne já si ještě počkám, venku je pěkný vedro, ty sis v novém bytě, taky ještě nezvykla a mě tady u tebe v bříšku zatím nic neschází, myslela jsem si. A opravdu mi nic nechybělo, i když už to pomalu začínala v tom bříšku být nuda. Z nudy mě nevytrhly ani kontroly u doktora, které byly stále stejně nudné, a monitor mě také nebavil. Jednou jsem si ho zkoušela krátit spaním, ale ty pásy u maminky na břiše mě spinkat moc nenechaly, podruhé jsem se rozhodla, že jim ukážu a hned zpočátku soustředila veškerou svoji pozornost na přesné kopání do pásů, ale krom toho, že jsem po těch dvaceti minutách byla totálně vyřízená a maminka málem strhla tlačítko, které mačkala při každém mém pohybu, se nic mimořádného nedělo. Pás držel jako přibitý. Po třetí jsem vzdala jakoukoli snahu o spaní i o skopnutí pásu, a jen se líně převalovala a občas z nudy lehce kopla do pásu. Přežily jsme všechny monitory a kontroly v pohodě a v dneska se rozloučily s naším panem doktorem a sestřičkou, protože budou na dovolené, a než se vrátí, prý se už určitě narodím. A jak to můžete vědět, co když se rozhodnu na vás ještě počkat? Divila jsem se. Ale prý ne, už se prý opravdu neuvidíme, teda takhle 2 v 1, prý mě když tak v porodnici z bříška vyženou! Brrrr to se teda nenechám!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Baby World, 11. 9. 2008 0:55)

Ahojky.

Jak sem projizdel internet tak sem narazil na tve stranky a koukam ze rad/a pises. Se zenou ted zkousime rozjet project diskuzni forum od rodicu pro rodice a tak mi tak napadlo zda by si se mohla na nase stranky podivat a treba te ta myslenka zaujme. Nase forum najdes na adrese: http://babyworld.ic.cz

Dekuji za tvuj cas.

P.S.: Pisu to sem do komentaru, nebot jsem nikde nenasel zadny kontakt.